dni

--

godz.

--

min.

--

sek.

--

Jesteśmy na Targach Wiatr i Woda

Wszystkich, którzy w dniach od 10 do 13 marca wybierają się na Targi Wiatr i Woda zachęcamy do odwiedzania stanowiska Delphia Yachts (3B) , przy którym zaprezentowany zostanie puchar, który w tym roku trafi w ręce zwycięzcy trójmiejskich regat .

Przypominamy, że poza klasyfikacją w grupach KWR, ORC oraz Open w ramach Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta rozgrywa się także rywalizacja o nagrodę specjalną. To wyjątkowe trofeum przeznaczone jest dla załogi, która wygra największą liczbę wyścigów w swojej klasie. W ubiegłym roku puchar wywalczył jacht Blagodarnost2, dowodzony przez Siergieja Pavlenko.

Firma Delphia Yachts – największy producent jachtów żaglowych w Polsce jest partnerem głównym Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta. W ubiegłym roku świętowaliśmy podczas regat 25-lecie istnienia naszej stoczni, tym razem planujemy zaprosić do udziału w wydarzeniu naszych zagranicznych partnerów, aby pokazać, na jak wysokim poziomie jest żeglarstwo w Polsce. Warto podkreślać, że mamy wspaniałe akweny regatowe oraz imprezy, które gromadzą liczne grono armatorów i są gwarancją doskonałej zabawy i rywalizacji na wodzie – mówi Ewa Kot, manager ds. Public Relations Delphia Yachts.

Zapraszamy na Targi Wiatr i Woda!

Organizatorzy
Gospodarze
Sponsor Tytularny
Sponsorzy                                                            
Patron honorowy
Partnerzy
Patroni medialni