dni

--

godz.

--

min.

--

sek.

--

Startujemy za 100 dni!

W tym roku Żeglarski Puchar Trójmiasta odbędzie się w dniach od 26 do 28 maja. Pierwszego dnia wszyscy uczestnicy spotkają się w Sopocie, skąd jachty wypłyną do startu w pierwszym wyścigu. Drugiego dnia rolę gospodarza wydarzenia przejmie Gdańsk, długi wyścig zrealizowany wokół Portu Gdańsk zakończy się w Górkach Zachodnich, natomiast dekoracja zwycięzców odbędzie się w Gdyni.

Trójmiejskie regaty co roku cieszą się bardzo dużą popularnością. W edycji 2016 wzięło udział aż 95 załóg! Tym, co przyciąga żeglarzy jest przede wszystkim wyjątkowa atmosfera długo wyczekiwanego spotkania na wodzie po zimowej przerwie. To również doskonała okazja do treningu, sprawdzenia sprzętu i załogi przed kolejnymi imprezami w sezonie, który jak wiadomo zapowiada się bardzo ciekawie szczególnie dla klasy ORC. Mistrzostwa Europy ORC w Gdańsku odbędą się od 24 do 29 lipca.

Poza nagrodami w klasach KWR, ORC i Open, wręczana jest również nagroda specjalna – żeglarski puchar Trójmiasta, dla załogi, która wygra najwięcej wyścigów w swojej klasie. Charakterystyczne trofeum podziwiać będzie można już pod 15 lutego, na targach ReMa Days w Warsaw EXPO Nadarzyn, na stoisku firmy TEXET Poland, właściciela marki D.A.D. Sportswear – wieloletniego partnera Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta.

Wszyscy chętni do udziału w regatach mogą rejestrować się już od dziś, za pośrednictwem formularza na stronie www.zeglarskipuchartrojmiasta.pl

 

Organizatorzy
Gospodarze
Sponsor Tytularny
Sponsorzy                                                            
Patron honorowy
Partnerzy
Patroni medialni