dni

--

godz.

--

min.

--

sek.

--

Sobotnie świętowanie

Uczestnicy poprzednich edycji doskonale wiedzą, że na zakończenie drugiego dnia Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta, załogi uczestniczą w wyjątkowej, wieczornej imprezie i wspólnie świętują poczatek sezonu na Zatoce Gdańskiej. W tym roku ugości nas...

 

 

Browar Port Gdynia to nowe miejsce na trójmiejskiej mapie, zlokalizowane w ulubionym zakątku gdynian i turystów, przy Bulwarze Nadmorskim.

Lokal jest prawdopodobnie największym mini-browarem w Polsce, produkuje własne piwa w różnych stylach, do bezpośredniego podłączenia z tanków na krany. Wśród odważnych stylów piw rzemieślniczych, które proponujemy naszym Gościom, wierzymy, że każdy znajdzie swojego faworyta. Znajdziecie Państwo u nas piwa z różnych regionów – niemieckie, belgijskie, holenderskie, angielskie, szkockie, irlandzkie, ale także z Stanów Zjednoczonych. Co więcej, to jedyne w Polsce „piwo warzone na plaży".

Nowoczesna architektura i bezpośrednie sąsiedztwo z morzem nadają miejscu wyjątkowy klimat, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim uczestnikom Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta.

Zapraszamy do odwiedzania strony  Facebook.com/BrowarPortGdynia i podziwiania zdjęć z wnętrza lokalu.

Organizatorzy
Gospodarze
Sponsor Tytularny
Sponsorzy                                                            
Patron honorowy
Partnerzy
Patroni medialni