dni

--

godz.

--

min.

--

sek.

--

Ruszyły zgłoszenia!

Tegoroczna edycja trójmiejskich regat odbędzie się w dniach od 27 do 29 maja. Po trzech latach rola gospodarza pierwszego dnia wraca do Gdańska, drugiego dnia załogi zacumują w Gdyni, natomiast dekoracja zwycięzców odbędzie się w Sopocie.

Jachty rywalizować będą w klasach KWR, ORC oraz OPEN dla jednostek, które nie posiadają świadectw pomiarowych. Jak co roku wręczona zostanie również nagroda specjalna – puchar dla załogi, która wygra największą liczbę wyścigów. W ubiegłym roku żeglarski puchar trójmiasta trafił w ręce Siergieja Pavlenko kapitana jachtu Blagodarnost2.

Zapraszamy do zapoznania się z Zawiadomieniem o Regatach

Serdecznie zapraszamy załogi jachtów morskich i kabinowych, zarówno doświadczonych armatorów, jaki i amatorów, bo Żeglarski Puchar Trójmiasta to przede wszystkim wyjątkowe spotkanie wszystkich miłośników żeglarstwa u progu nowego sezonu – podkreśla Bogusław Witkowski, Prezes Zarządu Pomorskiego Związku Żeglarskiego, organizatora regat.

Ponieważ dla wielu uczestników są to pierwsze regaty w sezonie, w trosce o bezpieczeństwo i odpowiednie przygotowanie, organizatorzy zapowiadają realizację treningu poprzedzającego regaty, do udziału w którym zaproszone będą wszystkie zgłoszone załogi.

Szczegółowe informacje dotyczące nadchodzącej edycji Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta oraz aktualności publikowane są na bieżąco rownież na stronie: facebook.com/ZeglarskiPucharTrojmiasta

 

 

Organizatorzy
Gospodarze
Sponsor Tytularny
Sponsorzy                                                            
Patron honorowy
Partnerzy
Patroni medialni