dni

--

godz.

--

min.

--

sek.

--

Partner otwarcia

Granaria Development Gdańsk - Partnerem otwarcia Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta 2016. Impreza zainaugurowana zostanie w Pawilonie Informacyjnym Granarii otwarciem stacjonarnego Biura Regat, które będzie czynne przez dwa dni: 26 – 27 maja 2016.

W tym czasie załogi, które zarejestrowały się za pośrednictwem strony internetowej formularza zgłoszeniowego będą mogły odebrać pakiety startowe, natomiast niezapisane załogi – dokonać rejestracji na miejscu, zgodnie z zasadami zawartymi w Zawiadomieniu o regatach.

Zarówno pawilon informacyjny, jak i przedsięwzięcia, w które się angażujemy są zapowiedzią tego, jaką rolę pełniła będzie północna część Wyspy Spichrzów charakterem nowej zabudowy. Miejsce będące niegdyś największym spichlerzem Europy, zamieni się w tętniące życiem śródmieście nowoczesnego Gdańska, będąc zarazem przyczółkiem lądu dla odwiedzających Gdańsk żeglarzy – mówi Jan Kurbiel, Członek Zarządu Granaria Development Gdańsk.

Dzięki rewitalizacji jachty znów mogą cumować przy nabrzeżu Wyspy Spichrzów, do czego zachęcamy uczestników Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta. Do dyspozycji zawodników zarezerwowane będzie miejsce do cumowania, bezpośrednio przy Biurze Regat, na czas dokonywania zgłoszeń.

Z biegiem czasu oddana zostanie do dyspozycji żeglarzy południowa część Mariny położona za Mostem Stągiewnym.

Organizatorzy
Gospodarze
Sponsor Tytularny
Sponsorzy                                                            
Patron honorowy
Partnerzy
Patroni medialni