dni

--

godz.

--

min.

--

sek.

--

Nowe Orłowo Dental Clinic partnerem regat

Do grona partnerów ERGO Hestia Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta dołączyła klinka stomatologiczna Nowe Orłowo Dental Clinic, która zadba o piękne uśmiechy żeglarzy.

Wszyscy uczestnicy regat otrzymają w ramach pakietu startowego kupony na darmowy przegląd dentystyczny oraz 50% rabatu na zdjęcie panoramiczne.

Specjalne nagrody czekają także na zwycięzców w grupie OPEN do 9 metrów. Załoga, która zajmie pierwsze miejsce otrzyma voucher na kompleksowy pakiet higienizacji (skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja), natomiast załogi, które staną na drugim i trzecim stopniu podium otrzymają vouchery na kompleksowe pakiety diagnostyczne (przegląd stomatologiczny przy użyciu kamery wewnątrz ustnej z konsultacją, zdjęcie panoramiczne, 2 zdjęcia skrzydłowe).

Jako zespół Nowe Orłowo Dental Clinic jesteśmy miłośnikami żagli i Trójmiasta, dlatego z przyjemnością angażujemy w tak wyjątkowe inicjatywy jak ERGO Hestia Żeglarski Puchar Trójmiasta. Serdecznie zapraszamy do kibicowania i odwiedzenia naszej kliniki – mówi Michał Wójcik współwłaściciel.

www.noweorlowodent.pl

Organizatorzy
Gospodarze
Sponsor Tytularny
Sponsorzy                                                            
Patron honorowy
Partnerzy
Patroni medialni