dni

--

godz.

--

min.

--

sek.

--

Ankieta farb Oliva. Specjalna oferta!

Każda zgłoszona załoga do  Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta do 30 kwietnia, otrzyma rabat w wysokości 15% u wybranych dystrybutorów farby Oliva.

Rabaty obowiązują w następujących sklepach:

PPHU Polifarb Gliwice Sp. z o.o.
Dompol Pro

Zachęcamy również do wypełnienia ankiety:

Niedługo zrobi się naprawdę ciepło, w portach, na przystaniach, w klubach, w przydomowych szkutniach zacznie się przedsezonowa krzątanina. W ruch pójdą szlifierki, polerki, wałki i pędzle.  Będzie szlifowanie, malowanie, żeby jak najwcześniej być już na wodzie i cieszyć się pierwszym żeglowaniem w sezonie.

Producent farb jachtowych Oliva przygotował krótką  ankietę w celu zbadania zwyczajów zakupowych związanych z malowaniem jachtów i użytkowaniem farb do jachtingu. Główny akcent jest położony na stosowanie farb przeciwporostowych, z uwzględnieniem świadomości bezpieczeństwa osobistego użytkownika farb.

Do  wypełnienia ankiety nie jest wymagane podawanie danych osobowych. Postanowiliśmy jednak nagrodzić wybranych uczestników naszej akcji, dlatego prosimy o podanie adresu mejlowego. Będzie wykorzystany tylko do kontaktu w celu wysyłki nagród. Nagrodami są książki:  "Przez życie bez kapci" Katarzyny Wolnik-Sayny (redaktorka Radiowej Szkoły pod Żaglami w Radio Szczecin) oraz "Dookoła świata o tak, o... Dzienniki oceaniczne”  Szymona Kuczyńskiego (książka ufundowana przez Szkołę Żeglarstwa Morka.)

Link do ankiety
https://goo.gl/forms/TtOfUfd9Vs22dHs03

Autorem ankiety jest producent farb marki Oliva Yacht Paints firma Teknos Sp. z o.o.
W razie jakichkolwiek pytań związanych z ankietą prosimy o kontakt pod adresem kontakt@farbyjachtoweoliva.pl

 

Organizatorzy
Gospodarze
Sponsor Tytularny
Sponsorzy                                                            
Patron honorowy
Partnerzy
Patroni medialni